Nieuws

Medialism students are going to Gambia!

Medialism students are going to Gambia!

Wij zijn Tim, SuYeon en Annika en wij gaan voor onze minor Medialism een documentaire maken over een school voor gehandicapte kinderen in Gambia. Deze school draagt de naam: The Methodist Special School en dit is de enige school in Gambia waar kinderen met een beperking naar toe kunnen. Het is daarom heel belangrijk dat deze school bestaat. Wij willen graag met deze documentaire laten zien hoe het leven van een kind in Gambia met een beperking is en hoe deze school ze daarbij helpt.

Dit project kunnen we natuurlijk niet zomaar realiseren. Daarvoor hebben we jullie hulp nodig!  We hebben daarom een fundraise pagina aangemaakt waar iedereen, hoe groot of klein het bedrag ook is, een bijdrage kan overmaken. Daarnaast organiseren we op vrijdag 30 maart een Donation Dinner in de Biechtstoel in Groningen waar je voor maar €32- kan genieten van een heerlijk drie-gangen-diner. We zouden het fantastisch vinden als je ook komt en/of ons een bijdrage kan leveren!

Alvast heel erg bedankt!

 

---

 

We are Tim, SuYeon and Annika and for our Medialism Minor, we are going to make a documentary about a school for disabled children in Gambia. This school bears the name: The Methodist Special School and this is the only school in Gambia where children with a disability can go. It is therefore very important that this school exists. With this documentary, we would like to show how the life of a child in Gambia with a disability is and how this school helps them.

Obviously, we cannot realize this project just like that. We need your help for this! That’s why we created a fundraise page where everyone, no matter how large or small the amount may be, can make a contribution. In addition, we are organizing a Donation Dinner in De Biechtstoel in Groningen on Friday the 30th of March, where you can enjoy a delicious three-course dinner for only €32,-. We would love for you to come and / or to make a donation!

Thank you guys so much in advance!  

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren