Nieuws

KIC Congress: “YOU are the future professional”

De congrescommissie heeft het hele jaar naar dit moment toegewerkt en uitgekeken. Het KIC Congres: “YOU are the future professional”. 17 april mocht dit event plaatsvinden op onze eigen hogeschool! Het congres focuste zich op de toekomst. Op jou.

Drie geweldige sprekers kwamen vertellen over hoe zij te werk gaan en anticiperen op de toekomst. Bij aankomst werden we geweldig ontvangen door het KIC-bestuur. De gang was versierd met roze slingers en de appetijtelijke hapjes stonden voor ons klaar.

De sprekers waren het Groninger Museum, Tim Bakker en Désirée Boerema. Het Groninger Museum kwam vertellen over hun tentoonstelling: “Battle! 100 Year Woman Voting rights”. We kregen een erg leuke goodiebag mee. Tim gaf twee lezingen over zijn eigen zaak en over verschillende theorieën in ons werkveld, namelijk “business persuasion”. Tim heeft 25 jaar ervaring in commerciële functies. Désirée eindigde het congres met tips geven hoe je online succes kunt bereiken. Haar eigen bedrijf “iDees Online” helpt klanten om goed te presteren online.

Al met al was dit een geslaagde, maar vooral ook een leerzame dag. Bedankt congrescommissie!

 

Sanne Faber – Redactie commissie

 

Sanne

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren